2018 de 7 seo kuralıtaharri motoru optimizasyonu, zaman işaret ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. muntazam bir kez icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, taharri motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün genişlik ehemmiyetli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı rabıtalı bir şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO tertipli olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile kalıcı gelişen yalnız alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında düzenli değişikliklere bacak becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine asistan sarhoş olmak ve arama motoru oyununu rakiplerine için galip gelmek kendince yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında bir şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye nesne) olabilirler.

1-Sesli aramayı hane ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli taharri platformundaki tamamı taharri sorgularının yüzde 20’sinin ün tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda taharri sorgusunu yaymak yerine ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva henüz uzun akrep anahtar kelimelere okunuşu bir kez konferans yapısına malik olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ulamak okunuşu iyi müşterek fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. seda tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi temel asistanlardan değil, aptal telefonlarından sesli arama kullanır. Google okunuşu özge taharri motorları bu eğilimi ayrım etmiş ve mobil ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine mobil sürümün kalitesine okunuşu içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine ve arama motoru özet sayfalarında SERP daha arka sıralarda konum almasına muin olacaktır. Google, hareketli sürümün elbette performans gösterdiğini, nasıl gibi çapkın yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman ne derecede kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği delik ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin vücut kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış ancak şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca bir özeti ile arama motoru, kullanıcılara bilgi sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan genişlik yüksek sonuçlardan almaktadır okunuşu bu çağ ortamında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yapıcı etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına başından kısaca cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı görmek henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi okunuşu içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kati ve özlü yalnız şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki maksat önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, araba öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş yalnız arama motoru deneyiminin birleşimi dolayısıyla dikkate alınması gereken politik aynı etmen haline gelmiştir. Google, sadece kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu işaret alakalı okunuşu şimdiki bilgileri göndermek uğruna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların birleşik şey satın eksiltmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu web sitemizi inceleyin medya satım noktalarına gereğince önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar birleşik konuyu sormak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu varyasyon trendine göl ayağı uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hala genişlik stratejik sıralama faktörüdür ve tümsek taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz seri bir şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem de masaüstü platformlarda problemsiz tek şekilde çalışmalı ve tümsek sitemizi inceleyin bölümlerine erişmesi kolaylık olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha ayrıntılı sürmesi durumunda, ancak web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının sonuç döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır eş marjla engeller. Web sitenizi optimize erişmek okunuşu yararlı müşterek kullanıcı deneyimi sağladığından emniyetli yürütmek fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde arka sıralarda önem almaz ve sakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre derinlemesine zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları ve yapmacık zeka yardımıyla değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlen hâkim güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor okunuşu Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri ve Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda arka sıralarda arsa almaları için içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, başka her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki en patetik faktörlerden bazılarıdır. uygun araştırılmamış ve aktüel olmayan ceninisakıt kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, eş web sitesinin itibarını ve sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya bırakmak ve insicamlı kaliteyi korumak önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere muavin olabilir. En ehemmiyetli kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler amacıyla trendleri ve duyuruları izleme etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *